+902322601001
biomedupdate@idu.edu.tr

Mustafa Kemal ALTINEL – Biyografi

Update your knowledge

Mustafa Kemal ALTINEL

KOKU ENDÜSTRİSİNDE BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ UYGULAMALARI

Seminer Hakkında:

Kokular, birçok tüketici ürününe farklı bir koku vermek için eklenen doğal ve sentetik bileşenlerin benzersiz ve karmaşık kombinasyonlarıdır. Değerli duygusal ihtiyaçları karşılarlar ve kötü kokuları maskelemek gibi önemli işlevsel sorunları çözerler. Tüketici markaları, farklılaşma ve yenilik için kokulara güveniyor. Bu nedenle kokular, bilim ve yaratıcılığın bir kombinasyonu olarak kabul edilir.

Konuşmamda küresel koku endüstrisinin ve bileşenlerinin değer zinciri hakkında kısa bir bilgi vereceğim. GC / MS gibi dahili araştırma ve geliştirme yöntemlerimizi ve konsantre dispersiyonların koloidal stabilite analizini açıklayacağım. Eps Fragrances’ın en son kötü koku sözleşme teknolojisi Femodore® ve koku endüstrisindeki son biyomedikal mühendislik uygulamalarını tanıtacağım.

Konuşmacı Hakkında:

Mustafa Kemal ALTINEL, Biyomedikal Mühendisliği lisans derecesini 2006 yılında Başkent Üniversitesi’nde almıştır. Koku ve ilaç endüstrisinde kanıtlanmış bir geçmişe sahip deneyimli bir iş geliştirme yöneticisidir. İş Planlama, Koku Satışı, Kurumsal Düzeyde Yazılım Proje Yönetimi ve İş Geliştirme konularında uzman. Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden Tıp Bilişimine odaklanmış bir Yüksek Lisans (M.Sc.) ile güçlü satış profesyoneli. AREP (Gıda Aromaları ve Uçan Yağlar Sanayicileri Derneği), IFEAT (Uluslararası Esansiyel Yağlar ve Aroma Ticareti Federasyonu) ve CCIIST (İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği) üyeliği bulunmaktadır.